O nas

Niepowtarzalny wystrój wnętrz, klimatyzowane sale, pozwolą każdemu klientowi być w pełni usatysfakcjonowanym. Szeroki wybór menu zadowoli gusta nawet najwybredniejszych smakoszy. Dwa duże utwardzone parkingi są w stanie przyjąć obłożenie wszystkich sal balowych wraz z hotelem. Dodatkowym atutem Zajazdu Piłsudskiego to duży teren na którym znajduje się ogród , staw oraz las, gdzie podczas każdej imprezy można odetchnąć w sąsiedztwie pięknej  kujawskiej przyrody.

Przepiękna okolica

5 sal balowych

Miejsca noclegowe dla gości

Przestronny parking

Klimatyzowane sale

Smaczna kuchnia

Oferta

 

Elegancka kolacja w gronie najbliższych, przyjęcie z okazji chrzcin bądź I Komunii Świętej, uroczysty jubileusz, a może mniej formalne spotkanie towarzyskie? Zajazd Piłsudskiego to doskonałe miejsce na organizację niezapomnianej uroczystości, to miejsce na każdą okazję!

Dzięki wyjątkowej lokalizacji pośród lasów, w sąsiedztwie natury, każda uroczystość organizowana w Zajeździe Piłsudskiego pozostanie na długo w pamięci Gości. Przygotujemy przyjęcie dopasowane idealnie do Twoich potrzeb!

Więcej

Kuchnia polska

W menu restauracji Zajazdu Piłsudskiego Goście znajdą tradycyjne smaczne polskie dania. Wspierając naszą społeczność w miarę możliwości kupujemy produkty od lokalnych gospodarzy: wyroby z pobliskiej wędzarni, swojskie jaja i sery, miód z własnej pasieki, podroby od sprawdzonych dostawców… Oferujemy przepyszne ciasta pieczone metodą tradycyjną bez konserwantów.

Kontakt

Zajazd Piłsudskiego
Dąbie Kujawskie 23
87-890 Lubraniec
tel. +48 722 103 142
kontakt@zajazdpilsudski.pl

Odwiedź nas na:

Instagram